Vorige pagina

Overzichtspagina handmatige registratie (H2M) vo

Op deze pagina kunt u alle informatie voor de handmatige registratie (H2M) vinden voor de sector voortgezet onderwijs. U kunt meer informatie vinden over wat er geregistreerd moet worden en hoe u dit doet. Let op, u registreert alle gegevens in RIO zelf en levert dus geen gegevens uit via uw LAS.

Starten met RIO

Hieronder kunt u de handleidingen vinden als u voor de eerste keer gaat registreren in RIO.
Deze volgt nog

Verwijderen

Hebt u gegevens onjuist geregistreerd? In sommige gevallen is het mogelijk om de gegevens te laten verwijderen. Klik hieronder voor meer informatie.

Informatie verhuizen/fusie

Het stappenplan voor het verhuizen of fuseren volgt zodra deze klaar is.

RIO Dashboard

Het RIO dashboard geeft inzicht in de data zoals geregistreerd in Registratie Instellingen en Opleidingen (RIO). Via het dashboard kunnen scholen en instellingen snel, eenvoudig en overzichtelijk hun organisatiestructuur inzien en controleren. De informatie op het dashboard toont de openbare gegevens uit RIO.

Systeemmeldingen

Krijgt u een systeemmelding in RIO? Hieronder kunt u meer informatie vinden.

Vragen?

Controledatum
9-5-2025